Vonný vosk do aromalampy Scented cubes - Mango a papaya, 22 g

59 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Vonný vosk s příjemnou vůní. 8 kostiček o celkové hmotnosti 22 gramů provoní váš byt. Vyrobeno z obnovitelných zdrojů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně papaya to je tropické ovoce s čerstvou sladkou a slanou chutí. Toto aroma lze smíchat s ovocnou, bobulovou, stejně jako květinovou vůní. Vůně manga připomíná chuť meruňky a melounu. Papája a mango v kombinaci uvolňují stres a zlepšují náladu. 

Jedno balení vonného vosku obsahuje 8 ks vonných kostek o celkové hmotnosti 22 g. 

Jak vonný vosk používat? 

Stačí vložit zhruba tři kostičky do aromalampy a uvnitř lampy zapálit klasickou čajovou svíčku. Doporučujeme vybírat aromalampy vyšší, než 11 cm. Nebude tak docházet k přehřívání vosku. Nikdy vosk nemíchejte s vodou! 

Výhody vonných vosků: 

Široký výběr vůní - v současné době máme v nabídce zhruba 60 vůní. Květinové, dřevité, lesní, citrusové, ovocné, nebo také vůně pro ty, kteří mají rádi neotřelé věci. Například borůvkový koláč, cheesecake a nebo creme brulee.

Velikost - kostičky jsou malé, snadno se vejdou do šuplíku a nemusíte se bát, že vám v šuplíku vytečou, jak se nám to občas stane s éterickými oleji. 

Příznivá cena - vzhledem k tomu, že vosky jsou opravdu kvalitní, ekologické a nezávadné je cena opravdu příznivá. 

Bezpečné použití - na rozdíl od vonných olejů, které se míchají s vodou, se nemusíte obávat, že se voda vypaří a aromalampa praskne. 

Ekologie - vonný vosk z 94% obsahuje palmový vosk, což je 100% obnovitelný přírodní produkt. Zbývajících 6% vosku tvoří vonný olej.  

Míchání vůní:

Nejsnažší je míchání citrusových vůní. Skvěle k sobě pasují všechny květinové vůně. Vyzkoušejte smíchat třeba levanduli, růži a jasmín. U nás doma máme nejraději kombinaci jehličnanů s citrusy. Pokud jsou pro vás některé vůně příliš silné, dají se zjemnit. Například klasické vůně máta či eukalyptus výborně zjemní levandule. Hledáte-li trpkou vůni, zkuste cedrové dřevo. Budete příjemně překvapeni. 

Vůně dělíme do čtyř kategorií: 

Dřevité

Ovocné

Květinové 

Citrusové

Speciální - překvapivě 

Hlavní je se nebát experimentovat. Určitě objevíte spoustu dalších kombinací, které by vás ani ve snu nenapadly.

 

V naší nabídce naleznete také několik desítek druhů aromalamp, které zapadnou do každého interiéru.