Vařečka se srdíčkem

29 Kč
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Dřevěná vařečka z bukového dřeva skvěle poslouží v kuchyni

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální vařečku se srdíčkem pro vás vyrábí šikovné ruce našeho truhláře. Vybírá jen to nejlepší bukové dřevo a pečlivě jej do jemna obrousí. Obvodové hrany zabrousí do kulata. Na závěr do ní vypálí srdíčko z lásky. S každým kusem si dá opravdu záležet.  Vařečky z bukového dřeva používáme i u nás doma a jsme s nimi spokojeni především díky jejich kvalitnímu provedení, opravdu dlouhé živnotnosti a hlavně - zdravotní nezávadnosti. Díky tomu, že jsou vyrobeny z bukového dřeva se nezkroutí ani ve vroucí vodě či oleji.

Naši předkové si kuchyni bez dřevěného náčiní nedovedli představit. Bukové dřevo a výrobky z něj se opět vrací do módy. Díky svým přirozeným vlastnostem, především svou zdravotní nezávadností, dlouhou životností a jedinečným přírodním vzhledem si ji zamilujete. Své místo si vařečka najde u sporáku v kuchyni a udělá vám radost pokaždé, když ji použijete. Nemusíte ji však použít jen na obrácení, můžete s ní míchat svou oblíbenou polévku a hlavně - se z ní může stát krásná dekorace nebo originální dárek. 

Před použitím můžete vařečku potřít rostlinným olejem. Dejte však pozor na myčku nádobí. Dřevěné výrobky nejsou vhodné pro mytí v myčce. 

Rozměr vařečky: 30 x 6 cm 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné výrobky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg