Vařečka - 80 cm - na guláš a pořádný hrnec polévky

99 Kč
Skladem (26 ks)
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Dřevěná vařečka obohatí vaši kuchyň

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oválná vařečka o délce 80 cm je vhodná i pro teflonové pánve a hrnce. Poslouží vám především při vaření guláše. Při používání a umývání se nekroutí a nepraská. Nezkroutí se ani ve vroucí vodě či oleji. Vařečky z bukového dřeva používáme i u nás doma a jsme s nimi spokojeni především díky jejich kvalitnímu provedení a opravdu dlouhé živnotnosti a hlavně - zdravotní nezávadnosti.

Originální vařečku pro vás vyrábí šikovné ruce našeho truhláře. Vybírá jen to nejlepší bukové dřevo a pečlivě jej do jemna obrousí. Obvodové hrany zabrousí do kulata. S každým kusem si dá opravdu záležet. 

Naši předkové si kuchyni bez dřevěného náčiní nedovedli představit. Bukové dřevo a výrobky z něj se opět vrací do módy. Díky svým přirozeným vlastnostem, především svou zdravotní nezávadností, dlouhou životností a jedinečným přírodním vzhledem si ji zamilujete. Své místo si vařečka najde u sporáku v kuchyňi a udělá vám radost pokaždé, když ji použijete. Můžete s ní míchat svou oblíbenou polévku a hlavně - se z ní může stát krásná dekorace nebo originální dárek

Před použitím můžete vařečku potřít rostilnným olejem. Dejte však pozor na myčku nádobí. Dřevěné výrobky nejsou vhodné pro mytí v myčce. 

Rozměr vařečky: 80 x 7,5 cm 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné výrobky
Záruka: 2 roky