Naběračka na koření MAXI - 10 cm

25 Kč
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Buková naběračka na koření

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používáte k kořenění jídla koření z dózy? Zjednodušte si kořenění pokrmů touto naběračkou na koření. Díky jejímu tvaru si naberete přesně tolik koření, kolik potřebujete. Máte tak přesnou kontrolu nad tím, kolik koření do jídla nasypete. Poté můžete naběračku vložit zpět do dózy a nechat ji tam. Naběračka je totiž vyrobena z tvrdého bukového dřeva a nikdy se vám od koření neobarví. Doma ji ke kořenění používáme také a překvapilo nás, že i po letech používání je pořád jako nová. 

Naběračku na koření pro vás vyrábí šikovné ruce našeho truhláře. Vybírá jen to nejlepší bukové dřevo a pečlivě jej do jemna obrousí. S každým kusem si dá opravdu záležet. 

Dřevěné naběračky na koření nabízíme ve čtyřech různých velikostech. 

Naši předkové si kuchyni bez dřevěného náčiní nedovedli představit. Bukové dřevo a výrobky z něj se opět vrací do módy. Díky svým přirozeným vlastnostem, především svou zdravotní nezávadností, dlouhou životností a jedinečným přírodním vzhledem si ji zamilujete. Své místo si naběračka na koření najde u sporáku v kuchyni a udělá vám radost pokaždé, když ji použijete.

Dejte však pozor na myčku nádobí. Dřevěné výrobky nejsou vhodné pro mytí v myčce. 

Rozměr naběračky: 

délka: 10 cm

šířka: 3 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní náčiní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg