Krouhač zelí s 3 nerezovými břity se šuplíkovým rámem

589 Kč
Skladem (37 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Krouhač zelí s třemi noži a rámem, vyrobený z topolového dřeva, vám pomůže s krouháním. Díky ostrým nerezovým břitům bude zelí hotové během chvíle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krouhač zelí s třemi břity a šuplíkem se skvěle hodí do každé kuchyně. Nemusíte však krouhat pouze zelí. Skvěle s ním nakrájíte také různou zeleninu, jako například mrkev, celer či okurky na salát. Překvapí vás svou praktičností a robustností - vždyť je vyroben z prvotřídního topolového dřeva, které je známé svou tvrdostí a pevností. Navíc se vám výrobky z topolového dřeva nikdy nezkroutí. U nás doma máme krouhače dva - jeden malý pro krouhání mrkve a zelí do našeho oblíbeného salátu a druhý, velký - s šuplíkovým rámem, se kterým krouháme zelí, když přijde sezóna.  

Krouhač pro vás vyrábí šikovné ruce našeho truhláře z topolového dřeva. Poté do krouhače navrtá tři velmi ostré břity z nerezi. Břity krouhače jsou maximálně naostřeny, takže pozor na prsty! Nedoporučujeme krouhač umývat v myčce. Raději jej omývejte vlažnou vodou. Můžete jej také potřít rostlinným olejem. Dřevu to jen prospěje.

Pokud sháníte menší krouhač, máme pro Vás skvělou zprávu - naleznete u nás také malé krouhače bez rámů, které snadno uschováte a nezaberou příliš mnoho místa. Krouhače nabízíme v pěti velikostech a všechny je naleznete zde.

Rozměry krouhače: 
délka: 57 cm
šířka: 18 cm
výška: 7,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Krouhače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg