Krouhač zelí s 3 břity z nerezi

289 Kč
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Krouhač zelí s třemi břity, vyrobený z topolového dřeva, vám pomůže s krouháním. Díky třem ostrým nerezovým břitům bude zelí hotové během chvíle. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krouhač zelí s třemi břity se skvěle hodí do každé kuchyně. Nemusíte však krouhat pouze zelí. Jednoduše s ním nakrájíte také různou zeleninu, jako například mrkev, celer či okurky na salát. Překvapí vás svou praktičností a robustností - vždyť je vyroben z prvotřídního topolového dřeva, které je známé svou tvrdostí a pevností. Navíc se vám výrobky z topolového dřeva nikdy nezkroutí. U nás doma máme krouhače dva - jeden malý pro krouhání mrkve a zelí do našeho oblíbeného salátu a druhý, velký - s šuplíkovým rámem, se kterým krouháme zelí, když přijde sezóna.  

Krouhač pro vás vyrábí šikovné ruce našeho truhláře z topolového dřeva. Poté do krouhače navrtá tři velmi ostré břity z nerezi. Břity krouhače jsou maximálně naostřeny, takže pozor na prsty! Nedoporučujeme krouhač umývat v myčce. Raději jej omývejte vlažnou vodou. Můžete jej také potřít rostlinným olejem. Dřevu to jen prospěje.

Pokud sháníte ještě větší krouhač, máme pro Vás skvělou zprávu - naleznete u nás také velké krouhače s rámem, které vám pomohou nakrouhat i zelí na celou zimu za pár chvil. Krouhače nabízíme v pěti velikostech a všechny je naleznete zde

Rozměry krouhače: 
délka: 43 cm
šířka: 16 cm
výška: 3 cm

Hmotnost krouhače: 
650 gramů

Doplňkové parametry

Kategorie: Krouhače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg