Dřevěná vařečka s motivem smajlíka se srdíčky v očích

35 Kč
Skladem (>50 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Dřevěná vařečka pro zamilované.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Buková vařečka s vypáleným smajlíkem, který má místo očí srdíčka je vhodná i pro teflonové pánve a hrnce. Při používání a umývání se nekroutí a nepraská. Nezkroutí se ani ve vroucí vodě či oleji. Vařečky z bukového dřeva používáme i u nás doma a jsme s nimi spokojeni především díky jejich kvalitnímu provedení a opravdu dlouhé živnotnosti a hlavně - zdravotní nezávadnosti.

Originální vařečku pro vás vyrábí šikovné ruce našeho truhláře. Vybírá jen to nejlepší bukové dřevo a pečlivě jej do jemna obrousí. Obvodové hrany zabrousí do kulata. Na závěr do ní vypálí motiv usměvavého smajlíka se srdíčky. S každým kusem si dá opravdu záležet. 

Naši předkové si kuchyni bez dřevěného náčiní nedovedli představit. Bukové dřevo a výrobky z něj se opět vrací do módy. Díky svým přirozeným vlastnostem, především svou zdravotní nezávadností, dlouhou životností a jedinečným přírodním vzhledem si ji zamilujete. Své místo si vařečka najde u sporáku v kuchyňi a udělá vám radost pokaždé, když ji použijete. Můžete s ní míchat svou oblíbenou polévku a hlavně - se z ní může stát krásná dekorace nebo originální dárek

Rozměr vařečky: 30 x 5,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné výrobky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.01 kg